Přeskočit na obsah

Fyziolates on-line

Lekce

zdarma

Stresuje Tě dojíždění, být někdě v přesný čas? cvičení spolu s ostatními? Chceš být nezávislá a zacvičit si, když máš zrovna čas? Cvičit, i když jsi doma s dětmi? Žiješ v cizině a chybí Ti pravidelný kontakt s češtinou?

Pojď cvičit se mnou z pohodlí domova!

Tady si můžeš vyzkoušet, jak taková lekce se mnou probíhá

Lekce

fyziolatesu

Už máš na sobě ozkoušené, že cvičení Ti dělá dobře? Že se cítíš lépe, máš víc energie a méně bolestí?

Ale prostě ta pravidelnost zatím není tvá parketa, podložku vytahuješ, až když tě něco bolí a preventivní cvičení je pro Tebe sprosté slovo? Pomůžu Ti to změnit a ukážu Ti, že to jde, s radostí a hravostí. Dovol si být na cvičení zdravě závislá.

nabízím Ti

Každý týden nová lekce fyziolatesu přímo k Tobě domů.
K lekci máš přístup celý týden, můžeš si jí tedy klidně i zopáknout. A nebo si rovnou zaplať lekce 4, ať se nemusíš přemlouvat a můžeš cvičit celý měsíc a další a další.
Napiš mi o lekci na tento týden nebo o lekce na celý měsíc.

adventní

kalendář

Taky máš jako já ráda předvánoční čas? Přeci jen Ti ty příjemné chvilky někdy ruší všechny ty povinnosti, které ještě musíš do Vánoc stihnout?
 
Ráda bych Tě v tomto čase podpořila, aby sis dovolila se zastavit, opečovat sebe a své tělo. Věřím, že pak zvládneš i všechny ty nákupy, úklidy a předvánoční besídky s radostí a hravostí.
 
Od 1. prosince tu na Tebe čeká každý den jedno okénko (odkaz na video na YouTube), dlouhé 5-10 minut, kdy si můžeš trochu zacvičit a věnovat se sama sobě.

Klub

Fyziolatesek

Zní to fajn, ale raději bys měla podporu a motivaci od podobně naladěných žen, se kterými bys mohla sdílet i tvé radosti a starosti?
 
Ráda bys patřila k on-line komunitě a čerpala i další bonusy v podobě webinářů a rozhovorů s profíky z různých oblastí péče o naše tělo?  
 
Tak právě pro Tebe chystám Klub Fyziolatesek – Klub pro ženy, které se chtějí rozvíjet a chtěji AKTIVNĚ pečovat o své tělo i mysl – již brzy

Díky cvičení

získáte

Více energie a radosti

Méně bolesti

Lepší kondici

Zpevněné tělo

I jeho lepší vnímání

Méně stresu nebo jeho rozpuštění

Větší sebevědomí

Preventivní návyk proti problémům tvého pohybového aparátu

~ Kačka

Přihlas se

i Ty

Nechceš aby Ti unikla žádná další lekce či typy, jak pečovat o své tělo?  Tady se zaregistruj k odběru mých e-mailů.

KDo se mnou cvičí

"
Díky Tvému cvičení jsem přestala mít bolesti v bedrech a hlavně mě opustila bolest krční páteře. Každý mi říká, jak mi to cvičení prospívá a já sama na sobě cítím, že mě hned jen tak něco nerozhází - takže to určitě má i vliv na moji psychiku. Po každém cvičení se cítím nabitá energií a mám chuť do práce - prostě relaxace a pocit odpočinku je zaručený. Děkuji Ti za videa, protože Tvoje cvičení a Tvoje energie, kterou předáváš dál se projevuje i na mém těle - mé okolí je toho důkazem. Konečně jsem našla cvičení, které mi vyhovuje a nic mě po něm nebolí. Našla jsem zároveň i novou vzpruhu do života a za to Ti moc děkuji.
Lenka
"
Ahoj Kačko, díky za tvoje cvíčo, protože mně dělá dobře na tělě i duši. Mej se pěkně.
Jaruš
"
Katy, tak jsem akorát docvičila a bylo to moc super.
Lucka